Adres : Mardin Yolu 5. Km (Jhon Deere Traktör Bayii Arkası) Haliliye / Şanlıurfa
Telefon : Telefon : +90 (414) 314 65 02 Fax : +90 (414) 314 00 42 GSM : +90 542 633 12 45
E-Posta : info@.ozcakmakhaliyikama.com/
Websitesi : www.ozcakmakhaliyikama.com/
Üyelik Tarihi : 04 Haziran 2015

Öz Çakmak Halı Yıkama Fabrikası

Şanlıurfa’da kaliteli halı yıkama hizmeti almak için en doğru adrestesiniz.Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Öz Çakmak halı Temizleme hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Halı Yıkamanın Dünya`daki En İyi Yöntemi Halının Su İle Yıkanmasıdır Halılar dezenfekte edici deterjanlarla gözle görülmeyen canlılardan arındırılır. Herhangi bir leke oluştuğunda lekeye mümkün olduğunca kurutmadan ancak profesyonel bir halı yıkama firmasının vereceği bilgi doğrultusunda müdahale etmeniz en doğru davranıştır.

Şanlıurfa halı yıkama denilince akla Öz Çakmak Halı Yıkama gelir. Urfa’da halı yıkama sektörünü ilk firmasıyız.

 

Hizmetlerimiz:

HALI YIKAMA

 

Halınızın dokuma tekniği boya cinsi her ne olursa olsun halılarınızı yapılarına özel tekniklerle dikkatli ve bilinçli bir şekilde yıkıyoruz. Halınız bizimle emin ellerde.

YORGAN VE BATTANIYE YIKAMA

 

Öz çakmak Halı Yıkama Olarak Evlerinizde kullandığınız hertürlü battaniye ve yorgan çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz

Battaniye ve yorgan  yıkama işlemi için önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra Var olan lekelere müdahale ediyoruz.Sanayi tipi çamaşır Makinaları yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

 

YERINDE YIKAMA

Duvardan duvara halı temizliğinde en iyi sonucu elde edebilmek için halı yeniyken gerektiği şekillerde uygulamalar yapılması gerekmektedir. Koruyucu tabaka uygulaması, uygun aralıklarla süpürme, toz ekstrasyonu yöntemiyle ara temizlik bunlardan bazılarıdır.

Dikine tüylü halılar yeniyken hav verir. Bunu önlemeniz için bir süre temiz el süpürgesiyle değişik yönlerden süpürülmesi gerekmektedir.

Su basması durumunda halı yerindeyken su çekilmeli ve hemen yıkanmalıdır. Eğer halı hava alamayacağı bir zemin üzerindeyse belli noktalarından bir destek ile kaldırılarak hava alması sağlanmalıdır.

Kullanım koşullarına göre en az yıllda bir defa profesyonel  halı yıkama firmasına temizletin.

 

KOLTUK YIKAMA

Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz veya halılarınızı, yere sabitlenmiş ise yada kaldırılamayacak durum da ise,Varolan halı veya halıflexlerinizi yerinde yıkayabilmekteyiz. Yerinde halı veya halıflex yıkama işleminde sırası ile;Güçlü Vakum makinası sayesinde önce tozunu alıyoruz, Daha sonra halı veya halıflexin cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıflexe yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halı veya halıflex yıkama makinasıyla varolan lekeler çıkartılmakta, Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak halı veya halıflexdeki şampuan ve köpük alınır, Halı veya halıflex tam anlamıyla durulana kadar halı ve halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi devam eder.

Halı veya halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, halıflexlerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazırhale getirilmektedir.Halıfleks´ler yapıştırıcılar aracılığıyla yere sabit edildiğinden dolayı , yerinden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması extra masraflar doğurur.

Bu olay hem kesenizi hemde zamanınızı fazlasıyla etkiler. Uzman ekibimiz ve son sistem makinalarımızla Yerinde Halı Yıkama işindede senelerin verdiği tecrübemizle taleplerinize karşılık veriyoruz. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Sunulan Mekanlar Camii´ler, Kuran Kursları , Oteller , işyerleri , Evler , Plazalar , Residencler , Depolar Kullandığımız Kimyasallar ; Yerinde Halı Yıkama şampuanı olarak İtal halı şampuanı ve leke çıkarıcıları kullanılmaktadır.

Arıtma Endüstrisi, Firmalar, Halı Yıkama Fabrikası, Halı Yıkama Tesisi kategorisinde bulunan Öz Çakmak Halı Yıkama Fabrikası sitemize 04 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve 2.990 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi